Про компанію

Наша компанія заснована в 2012 році , як виробник екологічно чистого палива нового для ринку України. З часом ми розширили сфери діяльності, збільшили охват ринку, як постачальники та виробники обладнання для виробництва пелет та суміжних видів переробки, виробництва комплектуючих та компонентів в сфері енергетики та переробки відходів. Співпраця з компаніями Європи дала можливість виробляти продукцію високої якості та постачати машини та комплектуючі високої якості за конкурентними цінами.

Ми перші в Україні почали виробляти сушки автоматичного типу з повною системою безпеки та контрольованим процесом сушки опилу спільно та за технологіями компанії партнера з Італії . Розроблено документи на обладнання для сушки щепи технологічної потужністю до 3 тон на годину. Освоєно новий напрямок роботи по виготовленю сушильних комплексів для овочів та фруктів.

Ми постачаємо пресове обладнання від лідерів ринку Європи таких як: Каль \ Німетчина, Дженерал Діас \Італія, Бюллер\Швеція, СТМ \ Італія. Частина обладнання виготовляється на підприємстві самостійно за технічною документацією компаній партнерів та самостійно. При виробництві використовуються комплектуючі Європи, ми намагаємось надати вам максимальну якість за помірною ціною.

Лінія виробництва пелет використовує в якості сировини ідеально чистий опил дуба та ясеня, що дає змогу отримати якісний продукт який задовольняє вимоги самих прискіпливих клієнтів Ми працюємо на технологічному обладнанні компанії Дженерал Діас\ Італія, яка є безперечним лідером на ринку виробників обладнання для грануляції.

В даний час компанія працює над технологіями утилізації ТПВ, виробництва устаткування для синтезгазу та комплексів виробництва електричної та теплової енергії з відходів. Ми співпрацюємо з компаніями Сіменс, Катерпіллер, та АВВ – Німетчини, компаніями Пецолато та ЕССПЕ Італії.

Ми відкриті для співпраці та діалогу в будь якому вигляді , постійно намагаємось вдосконалюватися та рухатись вперед в впровадженні нових технологій та нових напрямків , що дають можливість зробити довкілля чистим , а людей більш захищеними.